Szukaj

Makijaż Ślubny Próbny 👰🤵

Aktualizacja: 24 kwi 2019

Po co w ogóle potrzebny jest próbny makijaż?
Wcześniejsze spotkanie z wizażystką powinno się odbyć co najmniej 2 miesiące przed ślubem. Takie spotkanie pozwala na nawiązanie relacji, pozwala wizażystce zapoznać się z typem urody i cery przyszłej Panny Młodej. Jest to też czas gdy przyszła Panna Młoda ma możliwość wyrazić swoje potrzeby i oczekiwania, a także swoją wizję makijażu.


Ile trwa makijaż próbny? ⏳


W RUBUS poświęcam przyszłej Pannie Młodej tyle uwagi ile ona potrzebuje by czuć się w makijażu komfortowo przez cały czas ślubu i przyjęcia weselnego. W RUBUS standardem jest, że próbny makijaż trwa ok 2,5h. Składa się on z pielęgnacji twarzy i przygotowania do makijażu, następnie dobieramy podkład, analizujemy kolorystykę twarzy, sukienki, dodatków i ogólną kolorystykę wystroju i ślubnych dodatków.Koszt makijażu próbnego 💰

Podstawowy koszt takiego spotkania to 150 zł, koszt może się zwiększyć jeśli spotkanie ma się odbyć u Klientki w domu. Koszt również wzrasta gdy przyszła Panna Młoda chciałaby zagęścić swoje rzęsy kępkami lub rzęsami na pasku. Dodatkowy koszt również występuje, jeśli spotkanie, ze względu na potrzeby Klientki, znacznie się wydłuży.
7 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie