top of page
Szukaj

Makijaż Ślubny Próbny 👰🤵

Zaktualizowano: 24 kwi 2019

Po co w ogóle potrzebny jest próbny makijaż?
Wcześniejsze spotkanie z wizażystką powinno się odbyć co najmniej 2 miesiące przed ślubem. Takie spotkanie pozwala na nawiązanie relacji, pozwala wizażystce zapoznać się z typem urody i cery przyszłej Panny Młodej. Jest to też czas gdy przyszła Panna Młoda ma możliwość wyrazić swoje potrzeby i oczekiwania, a także swoją wizję makijażu.


Ile trwa makijaż próbny? ⏳


W RUBUS poświęcam przyszłej Pannie Młodej tyle uwagi ile ona potrzebuje by czuć się w makijażu komfortowo przez cały czas ślubu i przyjęcia weselnego. W RUBUS standardem jest, że próbny makijaż trwa ok 2,5h. Składa się on z pielęgnacji twarzy i przygotowania do makijażu, następnie dobieramy podkład, analizujemy kolorystykę twarzy, sukienki, dodatków i ogólną kolorystykę wystroju i ślubnych dodatków.Koszt makijażu próbnego 💰

Podstawowy koszt takiego spotkania to 150 zł, koszt może się zwiększyć jeśli spotkanie ma się odbyć u Klientki w domu. Koszt również wzrasta gdy przyszła Panna Młoda chciałaby zagęścić swoje rzęsy kępkami lub rzęsami na pasku. Dodatkowy koszt również występuje, jeśli spotkanie, ze względu na potrzeby Klientki, znacznie się wydłuży.
13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page