top of page
Szukaj

Kolorystyka 🎨 w Makijażu Ślubnym


Standardem w makijażu ślubnym jest neutralny kolor, pasujący do każdej tęczówki, ale spotykam również bardziej ekstrawaganckie Panny Młode, których kolorem przewodnim jest np turkus :) niebawem taką zobaczycie :)Jeśli postawisz na neutralne kolory takie jak - odcienie brązu, beżu, złoto, róż, brzoskwinia, możesz być pewna, że na każdym zdjęciu będziesz wyglądała idealnie.

Jeśli decydujesz się na ostrzejsze kolory, może się zdarzyć, że na fotografiach nie będą dobrze zapamiętane.


💜 Czy wiesz, że fiolety na powiekach dodają lat i podkreślają zmęczenie i wybijają cienie pod oczami?


💚 Czy wiesz, że zielenie mogą przekłamywać odcień skóry, powodować nieładny ziemisty wygląd i odbijać biel sukienki?


🔵 Czy wiesz, że granaty na zdjęciu mogą się wydawać grafitowe lub wręcz nawet czarne?

Jeśli chcesz mieć naprawdę cudowne wspomnienia zachowane z tego jedynego dnia na wiele lat i nie wyrzucać sobie złej decyzji, przemyśl dobrze kolorystykę, upewnij się czy fotograf zamierza robić Wam pamiątkową sesję, czy pozostawić to na osobne spotkanie w plenerze lub romantycznej zamkowej scenerii.🎁 Kilka wskazówek


Wiem, że przed ślubem jest mnóstwo spraw do załatwienia, ale pamiętaj by się dobrze wyspać 🛌.

Niewyspana skóra lubi płatać figle. Przygotuj wcześniej do małej torebki 👛, albo daj swojej świadkowej (która będzie twoją pomocą): > pomadkę, by poprawić usta po jedzeniu i pierwszym legalnym całusie ;), > bibułki matujące, lub puder matujący, najlepiej prasowany i puszek. > Jeśli jesteś zwolenniczką podkreślonych policzków to warto upchnąć jeszcze pędzel do różu i bronzera i małą paletkę do skorygowania policzków po tych wszystkich uściskach gości.W następnej części napiszę o Makijażu Pana Młodego 🤵.


Do zobaczenia!


18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page