top of page

MODELOWANIE SYLWETKI

Zabieg modelowania sylwetki przeprowadzany jest za pomocą Eximia Titanium 6w1. Eximia Titanium 6w1 działa w głębokich warstwach skóry stymulując produkcję kolagenu i elastyny, co prowadzi do ujędrnienia i wygładzenia skóry.

Wspomaga także usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej i redukcję cellulitu, co przyczynia się do poprawy sylwetki.  

Modelowanie sylwetki za pomocą tego urządzenia jest przede wszystkim bezpieczne i nieinwazyjne, a sam zabieg skierowany jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą poprawić wygląd swojego ciała.

IMG_5727 2.heic

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu

  • Nadmiar tkanki tłuszczowej;

  • Cellulit;

  • Skóra pozbawiona jędrności i elastyczności.

IMG_5723 2.heic

Efekty po zabiegu

  • Redukcja tkanki tłuszczowej

  • Poprawa natlenienia

  • Redukcja cellulitu

  • Ujędrnienie

  • Wzmocnienie i odmłodzenie zarówno skóry i poszczególnych tkanek.

IMG_20220204_144243.jpg

Przebieg zabiegu

Etap 1: Microdermolift: Zapewnia delikatną eksfoliację kryształkami diamentu, wygładza i dotlenia skórę, przygotowuje do kolejnego etapu zabiegu.

Etap 2: Keratox: Wzmocnienie efektu eksfoliacji mechanicznej, specjalnie opracowanym preparatem, który poza właściwościami enzymatycznie złuszczającymi przygotowuje skórę do otwarcia kanałów hydrofilowych i kolejnego etapu wprowadzenia fosfatydylocholiny.

Etap 3: Laserporation: Laseroterapia + elektroporacja. Niezwykle ważny etap zabiegu o działaniu silnie lipolitycznym. To na tym etapie terapeuta dobiera preparat, który będzie wprowadzany za pomocą elektroporacji. Głównie bazujemy na najsilniejszym preparacie – fosfatydylocholinie (najmocniejsza substancja „rozpuszczająca” tkankę tłuszczową). Jeśli nie ma wskazań pod silną redukcję, tkanki tłuszczowej, cellulitu – terapeuta ma możliwość wprowadzenia innych preparatów takich jak np. kwas hialuronowy, preparaty odżywcze czy napinające.

Etap 4: Endoradiomag: Wzmacnia, ujędrnia i modeluje skórę poprzez innowacyjny czterofazowy masaż endomagnetyczny. Najsilniejsza głowica w urządzeniu Eximia bazująca na trójstopniowej fali radiowej, polu magnetycznym, endodermalnym masażu.

Etap 5: Radiolift: Terapia falami radiowymi i elektroporacją zapewnia wysoce zlokalizowane działanie oraz gwarantuje rewitalizację i regenerację tkanki dzięki natychmiastowemu kurczeniu się białek kolagenowych.

bottom of page